Aktualności

Najtańsza kasa w Polsce!
 • grudzień 2018

Najtańsza kasa w Polsce!

W naszej ofercie jest nadal najtańsza w Polsce kasa fiskalna - Incotex Mercury 116F. Wyjątkowa cena 699 zł brutto oraz fakt, że nie ma już dostępnych innych kas z kopią papierową sprawia iż jest ona tańsza o kilkaset złotych od innych kas!

zobacz więcej
Odpicujemy Ci kasę!
 • czerwiec 2018

Odpicujemy Ci kasę!

Dla klientów oczekujących wyjątkowości kupowanych rzeczy nasza firma tworzy unikalne kasy fiskalne - niedostępne na rynku! Niepowtarzalna, limitowana kolekcja jest w tej samej atrakcyjnej cenie co standardowe, fabryczne kasy.

zobacz więcej
monitoring dla Wspólnot Mieszkaniowych
 • maj 2018

monitoring dla Wspólnot Mieszkaniowych

Przygotowaliśmy specjalną ofertę monitoringu wizyjnego dla Wspólnot Mieszkaniowych.
Zobacz przykładowe propozycje samodzielnych kamer lub zestawów monitoringu w atrakcyjnych cenach.

zobacz więcej
Toyota Basket Liga
 • kwiecień 2018

drużyna ORFIN.info w Toyota Basket Lidze

Wspieramy lokalny sport, tym bardziej młodzieżowy! ORFIN.info objęła patronatem jedną z drużyn Toyoty Basket Ligi - Szkołę Podstawową nr 23. Drużyna przez kolejne trzy lata będzie występować w strojach z naszym logo. Życzymy powodzenia młodym adeptom koszykówki!

więcej o rozgrywkach
drukarki Novitus taniej o 400zł
 • kwiecień 2018

drukarki Novitus taniej o 400zł

Do 30 sierpnia 2018 r. drukarki fiskalne Novitus taniej o 400 zł netto! Drukarki fiskalne firmy Novitus to polski produkt z pełną gwarancją i rzetelnym serwisem. Charakteryzują się bardzo nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem a przy tym parametry techniczne i funkcjonalność jest ich dodatkową zaletą.

zobacz więcej
kasy fiskalne 2018
 • luty 2018

Kasy fiskalne dla nowych grup w 2018 r.

Do końca marca 2018 kasy fiskalne, bez względu na obrót, muszą posiadać podmioty świadczące usługi w zakresie wstępu do cyrku, wesołych miasteczek, parków rozrywki oraz na dyskoteki i sale taneczne. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę na urządzenia fiskalne.

zobacz więcej
terminal za darmo!
 • styczeń 2018

Terminal płatniczy za darmo!

W ramach programu "Polska Bezgotówkowa" oferujemy terminale płatnicze PayTel na 12 miesięcy bez ponoszenia żadnych kosztów (program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za pomocą kart płatniczych) Możesz wypróbować siłę płatności kartami zupełnie za darmo!

zobacz więcej
kasy w kantorach w 2018
 • styczeń 2018

Kasy fiskalne w kantorach wymiany walut

Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r. anulowało zwolnienie z obowiązku posiadania kas kantory. Oznacza to, że wszystkie podmioty świadczące usługi wymiany walut (z wyłączeniem banków i SKOK) do 31 marca 2018 r. muszą zainstalować urządzenia fiskalne bez względu na osiągany przychód.

zobacz więcej
podpis elektorniczny
 • grudzień 2017

Podpis elektroniczny

Nowymi reklamami zwracamy uwagę, że można u nas od ręki wyrobić podpis elektroniczny / certyfikat kwalifikowany - niezbędny do podpisywania np. deklaracji ZUS czy JPK. Zapraszamy!
Dla małych firm wyrabiających podpis po raz pierwszy - rabat 20%.

zobacz więcej
pieczątki graficzne
 • październik 2017

pieczątki graficzne Colop

Nowość w naszej ofercie: pieczątki graficzne Colop, na których można umieścić np. znaki motywujące stosowane przez nauczycieli czy przedszkolanki czy potwierdzenia w karnecie lojalnosciowym. Pieczątki wykonujemy w ciagu kilku minut w atrakcyjnej cenie. Oferujemy wiele gotowych wzorów, które można wykonać w pięciu kolorach odbić.

zobacz przykładowe wzory
pendrive do kas Elzab
 • wrzesień 2017

darmowy PENDRIVE do każdej kasy firmy ELZAB

Do każdej kupionej kasy fiskalnej produkcji ELZAB dajemy bezpłatnie pendrive 8GB z naszym logo (oferta ważna do wyczerpania zapasów promocyjnych). Kasy fiskalne w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach - sprawdź tel. 74 846 90 80