ORFIN.info - strona główna
Wałbrzych
ul. 11 Listopada 31
tel. 74 846 90 80

Terminal płatniczy za darmo!

W ramach programu "Polska Bezgotówkowa" oferujemy terminale płatnicze PayTel na 12 miesięcy bez ponoszenia żadnych kosztów (program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za pomocą kart płatniczych) Możesz wypróbować siłę płatności kartami zupełnie za darmo! zobacz więcej

Kasy fiskalne w kantorach wymiany walut w 2018 r.

Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r. anulowało zwolnienie z obowiązku posiadania kas kantory. Oznacza to, że wszystkie podmioty świadczące usługi wymiany walut (z wyłączeniem banków i SKOK) do 31 marca 2018 r. muszą zainstalować urządzenia fiskalne bez względu na osiągany przychód. zobacz więcej

Podpis elektroniczny

Nowymi reklamami zwracamy uwagę, że można u nas od ręki wyrobić podpis elektroniczny / certyfikat kwalifikowany - niezbędny do podpisywania np. deklaracji ZUS czy JPK. Zapraszamy!
zobacz więcej

Jesteście gotowi na JPK od 2018 r.?

W naszej ofercie programy sprzedażowe i księgowe gotowe na Jednolity Plik Kontrolny oraz wystawiane "od ręki" podpisy elektroniczne - Certyfikaty Kwalifikowane.

pieczątki graficzne Colop

Nowość w naszej ofercie: pieczątki graficzne Colop, na których można umieścić np. znaki motywujące stosowane przez nauczycieli czy przedszkolanki czy potwierdzenia w karnecie lojalnosciowym.
Pieczątki wykonujemy w ciagu kilku minut w atrakcyjnej cenie. Oferujemy wiele gotowych wzorów, które można wykonać w pięciu kolorach odbić. zobacz przykładowe wzory

darmowy PENDRIVE do każdej kasy firmy ELZAB

Do każdej kupionej kasy fiskalnej produkcji ELZAB dajemy bezpłatnie pendrive 8GB z naszym logo (oferta ważna do wyczerpania zapasów promocyjnych). Kasy fiskalne w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach - sprawdź tel. 74 846 90 80

ONLINE READY - kasy gotowe na rok 2018

W naszej ofercie są już kasy fiskalne ELZAB z certyfikatem ONLINE READY, gwarantującym techniczną modernizację do wersji obowiązującej od roku 2018. Kupując teraz urządzenie fiskalne, otrzymujesz zapewnienie dostosowania jego funkcjonalności do nowych wymogów w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie. Kasy te są droższe tylko o 200 zł od standardowych odpowiedników!

System fiskalny następnej generacji

Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

nowość w ofercie - Yanosik

W naszych sklepach dostępne są już urządzenia Yanosik, dzięki którym możesz skończyć z płaceniem mandatów ;) Yanosik to interaktywny komunikator dla kierowców. DVR to dodatkowo wideorejestrator jazdy i nawigacja online z informacją o rzeczywistej sytuacji na drodze.

Telefon alarmowy - 7 dni w tygodniu

Telefon alarmowy 7 dni w tygodniu, w godz. 8:00 - 20:00... Również w soboty i niedziele (poza świętami ustawowymi). Trzech mobilnych, doświadczonych serwisantów.
Czy Twój serwis urządzeń fiskalnych też to oferuje?
Możesz zmienić serwis! Zapraszamy do kontaktu tel. 74 846 90 80

5 LAT GWARANCJI na urządzenia fiskalne

Firma ORFIN.info proponuje swoim klientom przedłużenie gwarancji na urządzenia fiskalne nawet do 5 lat. Wystarczy wykonywać co roku ustawowe przeglądy techniczne i wykupić przedłużenie fabrycznej gwarancji za jedyne 90 zł brutto rocznie. Gwarancja obejmuje wszystkie części urządzenia fiskalnego za wyjątkiem akumulatorów.

Programy firmy Symplex

Rozszerzamy swoją ofertę...
od teraz sprzedajemy również produkty firmy Symplex: Small Business - najpopularniejszy program sprzedaży w do współpracy ze wszystkimi kasami i drukarkami fiskalnymi, Bistro - program do obsługi gastronomii, Hotel Business - program do obsługi hoteli

Best Partner Novitus

Kolejny awans w strukturach Novitus. Zdobyliśmy tytuł Best Partner Novitus, będąc jako jedyni polecani w powiatach wałbrzyskim i świdnickim na stronach Novitus.

5 LAT gwarancji na pamięć fiskalną

Naszym Klientom przypominamy, iż wykonując co rok przegląd przedłużają Gwarancję na pamięć fiskalną nawet do 5 LAT! Do tego koszt rocznego przeglądu to połowa ceny normalnego ustawowego przeglądu! Zapraszamy do corocznej kontroli swoich urządzeń.

Expert Partner Novitus

Zwiększamy współpracę z liderem polskiego rynku fiskalnego - firmą Novitus. Wskutek coraz większych obrotów zdobyliśmy tytuł Expert Partner Novitus, będąc jako jedyni polecani w powiatach wałbrzyskim i świdnickim na stronach Novitus.

Najnowsza kasa fiskalna Aclas Kobra za 999 zł !!!

Już jest w naszych sklepach najnowsza kasa fiskalna Aclas Kobra z kopią elektroniczną. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, wąska szczelina wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi.

Bilownica dla każdego! Za darmo :)

Naszych klientów prosimy o upominanie się o bezpłatną bilownicę (tackę do wydawania pieniędzy klientom). Bilownicę wręczamy przy okazji zakupów w naszych sklepach, ale możemy też dowieźć do klienta!
Prosimy o kontakt

sklep internetowy

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego sklepu internetowego orfin-info.pasaz24.pl
W ofercie e-sklepu jest większość naszych towarów (druki, mat .biurowe, rolki, reklamówki, urz. fiskalne, programy), które wygodnie można zamówić często w korzystniejszych cenach. Zamówienie dowieziemy do Państwa firmy lub wyślemy kurierem.

obniżona cena: Novitus Sento E za 1390 zł

Świetna kasa fiskalna polskiego lidera rynku.
Novitus Sento E teraz za 1390 zł !!! Do kasy można zaprogramować aż 7000 plu, co powoduje że doskonale sprawdzi się nawet w sklepie spożywczym podłączona do systemu komputerowego. To bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). zobacz więcej

Terminale płatnicze

Czy można u Państwa zapłacić kartą? Jeszcze nie ???
 
Proponujemy terminale płatnicze firmy PayTel już od 31 zł netto za miesiąc przy prowizji od 0,5%. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy atrakcyjną ofertę: 501 634 344

Platynowy partner handlowy ELZAB 2015

Po raz kolejny zostaliśmy PLATYNOWYM PARTNEREM firmy ELZAB!
 
Zgodnie z obietnicą zrobiliśmy dużo, aby znów być wśród najlepszych dealerów w Polsce znanej marki urządzeń fiskalnych - firmy ELZAB. Otrzymanie certyfikatu Platynowego Partnera ELZAB na rok 2015 jest związane z osiągniętymi wynikami sprzedaży w roku 2014. Cieszymy się z uznania i znów obiecujemy znaleźć się wśród najlepszych za rok :)

Jesteśmy PARTNEREM INSERT!

Od kwietnia 2015 po zmianach w strukturach sieci dealerskiej InsERT jesteśmy jedynym w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim PARTNEREM INSERT. Jest to wyróżnienie nas przez producenta oprogramowania zaświadczające o odpowiednim poziomie wiedzy naszych pracowników. Nadal też możemy posługiwać się tytułem Punkt serwisowy InsERT, ponieważ zatrudniamy Dyplomowanych Serwisantów programów InsERT.

Dziękujemy za zaufanie! Sprzedaliśmy bardzo dużo kas.

Dzięki dobrze zaplanowanej strategii sprzedaży i efektywnym działaniom marketingowym - znów pobiliśmy rekord w liczbie sprzedanych kas fiskalnych. Dziękujemy bardzo klientom, którzy nam zaufali. Działalnia konkurencji (szkalowanie naszej marki, niszczenie i kradzież banerów) na szczęście niewiele nam zaszkodziły...

Kasy fiskalne 2015 - nowi podatnicy

Od 1 marca 2015 roku bez względu na osiągane obroty kasę fiskalną posiadać muszą: lekarze, dentyści, doradcy podatkowi, prawnicy, fryzjerzy, kosmetyczki, warsztaty samochodowe, wulkanizatorzy, stacje badań technicznych pojazdów, zakłady gastronomiczne (również mobilne i catering) a także firmy oferujące sprzedaż perfum i wód toaletowych oraz zapisanych i czystych nośników danych cyfrowych i analogowych
Zobacz nasze propozycje kas dla nowych podatników w 2015 roku..

Podpis elektroniczny

Dzięki nawiązaniu współpracy z centrum certyfikacji CenCert mamy uprawnienia do generowania podpisów elektronicznych, czyli certyfikatów kwalifikowanych wykorzystywanych m.in. do wysyłki deklaracji ZUS z Płatnika, przez Ośrodki Szkolenia Kierowców czy w Służbie Zdrowia. U nas możesz odnowić certyfikat już za 90 zł netto - dotyczy również certyfikatów wystawionych przez inne centra certyfikacji, lub kupić nowy podpis elektroniczny za 190 zł bez czytnika. Certyfikaty wydajemy w naszych sklepach od ręki! Zobacz ofertę podpisu elektronicznego

Platynowy partner handlowy ELZAB

Jesteśmy PLATYNOWYM dealerem ELZAB! Jest to najwyższy stopień hierarchi dealerskiej, zdobyty za osiągnięcia w sprzedaży w roku 2013. Dołożymy wszelkich starań, by przyszły rok był jeszcze lepszy :)
 
Dlaczego uważamy ELZAB za najlepszego gracza na polskim rynku fiskalnym? Bo to najstarsza firma, działająca już od 1969 roku! Bo oferują jedne z najnowocześniejszych urządzeń o ciekawym wzornictwie. Bo świadczą profesjonalny i bardzo szybki serwis swoich urządzeń.

Partner Handlowy i Punkt Serwisowy InsERT

Od wielu lat jesteśmy Partnerem Handlowym InsERT - najpopularniejszego producenta programów dla firm. Paweł Orfin wdraża i serwisuje programy firmy InsERT od 1997 roku! Dzięki temu może się pochwalić tytułem Dyplomowanego Serwisanta. Jesteśmy jedynym Punktem Serwisowym InsERT w powiatach: wałbrzyskim, świdnickim, dzierżoniowskim, kłodzkim, kamiennogórskim! nasza oferta programów dla firm

Pieczątki w 5 minut

Pieczątki błyskowe to najnowsza technologia, pozwalająca na szybkie stworzenie stempla, który działa 3-5 razy dłużej od standardowych pieczątek. Potrzebujesz "pieczątki od ręki"? Zapraszamy -jestesmy w stanie wyrobić pieczatkę już w 5 minut od zamówienia... już od 38 zł brutto! sprawdź ofertę pieczątek