ORFIN.info - strona główna
Wałbrzych
ul. 11 Listopada 31
tel. 74 846 90 80

o firmie ORFIN.info

 
Firma ORFIN.info powstała na przełomie 2005 / 2006 roku po wystąpieniu Pawła Orfin ze spółki cywilnej Start-Net, w której był współwłaścicielem od roku 2001. Wcześniej p.Orfin prowadził działalność działalność w branży informatycznej od 1997 roku - DPI InfoPartner. Więc to jest niemal 20-letnie doświadczenie w branży informatycznej i programów dla firm oraz 15-letnie w branży fiskalnej.
 
Partner handlowy InsERT ORFIN.info od samego początku istnienia jest dyplomowanym serwisantem InsERT i jako jedna z pierwszych w Polsce została Partnerem Handlowym. Punkt serwisowy InsERT Jesteśmy jedynym Punktem Serwisowym InsERT w powiatach: wałbrzyskim, świdnickim, dzierżoniowskim, kłodzkim, kamiennogórskim! Ogromna wiedza dotycząca programów jest doceniana przez naszych zadowolonych klientów. Zobacz nasze dyplomy i certyfikaty
 
Firma ORFIN.info od zawsze wspiera sportowców, m.in. piłkarzy KP Gwarek Wałbrzych, Victoria Świebodzice, drużynę Ronal Cup, Football Academy, szkołę "Energetyk", kobiece drużyny piłki nożnej AZS PWSZ Wałbrzych (1 i 3 liga) Szczyt Boguszów-Gorce, ale również załogi rajdowe, czy zawody w wyciskaniu sztangi.
Od 2012 roku w naszej ofercie znalazły się druki firmy Michalczyk i Prokop oraz podstawowe artykuły biurowe. Posiadamy cały asortyment występujących na rynku druków, które ciągle cieszą się dużym powodzeniem.
 
W 2013 roku do oferty naszej firmy wprowadziliśmy PIECZĄTKI. Zrobiliśmy to na życzenie naszych klientów, którzy chcieliby przy okazji wizyty u nas również wyrobić pieczątki. Zobacz ofertę pieczątek
 
Jesteśmy PLATYNOWYM dealerem ELZAB! Jest to najwyższy stopień hierarchi dealerskiej, zdobyty za osiągnięcia w sprzedaży w roku 2013. Certyfikat został nam wręczony w grudniu 2013, na spotkaniu w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle najlepszych dealerów.
 
Od początku 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z PayTel, umożliwiając naszym klientom korzystanie z terminali płatniczych. W obecnych czasach coraz więcej klientów zwyczajnie nie nosi gotówki i chce płacić kartą, więc coraz trudniej jest wytłumaczyć że "sklep nie akceptuje płatności kartami". Więcej na temat terminali płatniczych
 
Od maja 2014 współpracujemy z CenCert, umożliwając klientom wyrobienie od ręki podpisu elektroniczego. Nowy certyfikat kwalifikowany już od 190 zł netto, natomiast odnowienie już od 90 zł (dotyczy również odnowienia cartyfikatów wydanych przez inne centra certyfikacji). Zobacz ofertę dot. podpisu elektronicznego
 
Od 2 czerwca 2014 otwieramy nowy sklep w Świebodzicach. Zapraszamy: pl. Jana Pawła II 3. Nowy oddział zapewnia taką samą ofertę co nasz sklep w Wałbrzychu, poza sprzętem komputerowym.
 
Od początku 2015 rozszerzamy naszą ofertę urządzeń fiskalnych firmy Innova. Do naszej oferty trafia kasa Innova Presto o ciekawej stylistyce oraz drukarki fiskalne Innova Profit.
 
Początek roku 2015 to wzmożona sprzedaż dla Nowych podatników. Ilość sprzedanych kas znacznie przekroczyła nasze szacunki. Dziękujemy wszystkim nowym klientom dzięki którym pobiliśmy kolejny rekord sprzedaży.
 
W marcu 2015 podpisaliśmy umowę dealerską z EDATA POLSKA, dystrybutorem urządzeń fiskalnych FAREX. Wskutek tego naszą ofertę powiększamy o kasy Perła, Perła E, Bursztyn, Szafir E oraz drukarkę fiskalną Flex
 
Od kwietnia 2015 po zmianach w strukturach sieci dealerskiej InsERT jesteśmy jedynym w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim PARTNEREM INSERT. Jest to wyróżnienie nas przez producenta oprogramowania zaświadczające o odpowiednim poziomie wiedzy naszych pracowników.
 
Po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani certyfikatem PLATYNOWY DEALER ELZAB 2015. Tytuł ten jest nagrodą za osiągnięte wyniki sprzedaży w roku 2014. Cieszymy się z uznania i znów obiecujemy znaleźć się wśród najlepszych za rok :) Dziękujemy oczywiście wszystkim klientom, którzy nam zaufali i właśnie u nas zakupili urządzenia firmy ELZAB i przyczynili się do tego sukcesu.
 
Z końcem maja 2015 zaprzestajemy współpracy z firmą POSNET. Już od dawna mało sprzedawaliśmy ich urządzeń i dlatego obrażony dyrektor wrocławskiego oddziału Posnet wypowiedział nam umowę... Duża w tym też zasługa konkurencji, która zrobiła nagonkę na nas podając wymyślone/nieprawdziwe fakty. Nie widząc w Wałbrzychu godnego serwisu swoich klientów przekazaliśmy firmie SPIDER, której pracownik od czerwca będzie rezydował w Wałbrzychu.
 
Cieszymy się z bardzo dużego zaufania naszych klientów. Aż 94% użytkowników urządzeń firmy Posnet zdecydowała się przejść do wskazanej przez nas firmy SPIDER. Dziękujemy i zapewniamy o usługach najwyższej jakości!
 
Od sierpnia 2015 rozpoczęlismy współpracę z firmą Torell, wyłącznym dystrybutorem kas fiskalnych Elcom Euro i Sharp. Dzięki temu nasza ofera zostaje wzbogacona o kasy fiskalne Elcom Euro-50TE Mini, Elcom Euro-150TE Flexy, SHARP ER-A277PS oraz SHARP ER-A285P.
 
Od listopada 2015 rozpoczęlismy współpracę z firmą CAS, rozszerzając swoją ofertę o atrakcyjne wagi, krajalnice, zgrzewarki i pakowarki.
 
Od grudnia 2015 zostaliśmy autoryzowanym przedstawicielem DATECS Polska, który oferuje m.in. kasy fiskalne Datecs Maluch i Semi
 
W styczniu 2016 uzyskaliśmy tytuł Expert Partner Novitus. To nagroda za wyniki sprzedaży urządzeń fiskalnych tego najpopularnijszego producenta. Dodatkowo jako jedyni w powiecie wałbrzyskim i świdnickim jesteśmy polecani na stronie internetowej Novitusa.
 
W kwietniu 2016 awansowaliśmy na Best Partner Novitus :) To kolejny tytuł uwzględniający wyniki sprzedaży najlpopularniejszych na rynku kas - Novitus.
 
Od maja 2016 wprowadzamy do swojej oferty programy firmy Symplex: Small Business - najpopularniejszy program sprzedaży w do współpracy ze wszystkimi kasami i drukarkami fiskalnymi, Bistro - program do obsługi gastronomii, Hotel Business - program do obsługi hoteli