Oprogramowanie dla gastronomii

programy dla gastronomii

Oprogramowanie dla gastronomii i POS gastronomiczny to nieodłączna część dobrze funkcjonujących lokali gastronomicznych. Programy gastronomiczne są przeznaczone dla małych i dużych obiektów gastronomicznych tj. restauracji, kawiarni, pizzerii, pubów, barów itp. Nasze systemy gastronomiczne to kompleksowe rozwiązania doskonałe do rejestracji sprzedaży, kontroli pracy kadry lokalu, prowadzenia zaawansowanych analiz, rozliczania gospodarki magazynowej. Posiadamy programy wielu producentów, aby dopasować ofertę najlepiej do potrzeb.

oprogramowanie Storypus

Czeski start up z powodzeniem radzi sobie również w Polsce od kilku lat. System oparty na aplikacji androidowej pracuje w chmurze. Oprogramowanie Storyous działa na popularnych tabletach, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i wygląda estetycznie. System opłaty abonamentowej pozwala zaoszczędzić wydatków na początku działalności. Storyous może również zostać zainstalowany w Novitusie Next ( zobacz więcej )

oprogramowanie Dotykačka

Dotykačka jest łatwym w obsłudze, szybkim systemem kasowym dedykowany dla firm świadczących usługi, małych lokali gastronomicznych, foodtruck oraz sklepów. Mimo, że jest oparty na chmurze może również pracować bez dostępu do internetu. Atrakcyjne opłaty abonamentowe oraz możliwość w cenie drukarki fiskalnej profesjonalnego tabletu powodują, że ten system wybiera wielu klientów. ( zobacz więcej )

oprogramowanie Bistro

Program BISTRO BUSINESS kłodzkiej firmy SYMPLEX doskonale sprawdza się zarówno w restauracji, fast foodzie, czy pizzerii. Jest prosty w obsłudze, ma przejrzysty interfejs i niewielkie wymagania systemowe, dzięki czemu działa naprawdę szybko. Obsługa gospodarki magazynowej w połączeniu z innym oprogramowaniem tej marki - Small Business. ( zobacz więcej )

programy S4H

Firma S4H z Kołobrzegu to uznany producent oprogramowania od niemal 20 lat (wcześniej pod inną nazwą). S4H to program do gastronomii, który wspiera sprzedaż w restauracjach, klubach, kawiarniach, stołówkach. Wspomaga także tworzenie jadłospisów, planowanie zakupów i racjonalne dysponowanie stawkami żywieniowymi. Program jest intuicyjny, dzięki czemu każdy pracownik szybko uczy się jego obsługi. ( zobacz więcej )

oprogramowanie Soga

SOGA to profesjonalny system gastronomiczny dla każdej restauracji. Charakteryzuje go prostota obsługi oraz nowoczesny interfejs zapewniający najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów. Podstawową wersję programu można rozbudować o opcjonalne moduły dodatkowe znacznie rozszerzające funkcjonalność systemu. ( zobacz więcej )

oprogramowanie PC-Gastronom

PC-Gastronom – to program dla branży gastronomicznej z intuicyjnym i prostym w obsłudze interfejsie kasjera i kelnera. To łatwa praca na rachunkach. Możliwość otwarcia wielu rachunków jednocześnie, ich dzielenia, łączenia itd. We współpracy z innymi programami firmy Insoft: PC-Market 7 i Konsola Kupca jest kompleksowym systemem do zarządzania restauracją i siecią placówek gastronomicznych ( zobacz więcej )

oprogramowanie X2System

Pakiet oprogramowania firmy Adith X2System dla gastronomii znajduje zastosowanie w każdego rodzaju placówkach o charakterze gastronomicznym. To idealne rozwiązanie dla restauracji, pizzerii czy baru. Jego elastyczna budowa i niezwykle przydatne funkcje to gwarancja sukcesu w branży gastronomicznej. X2System to wielomodułowy system obsługujący wszystkie aspekty prowadzenia firmy gastronomicznej. ( zobacz więcej )