oprogramowanie Dotykačka

Dotykačka jest łatwym w obsłudze, szybkim systemem kasowym dedykowany dla firm świadczących usługi, małych lokali gastronomicznych, foodtrucków oraz sklepów. Mimo, że jest oparty na chmurze może również pracować bez dostępu do internetu. Atrakcyjne opłaty abonamentowe oraz możliwość w cenie drukarki fiskalnej profesjonalnego tabletu powodują, że ten system wybiera wielu klientów.

Funkcje Dotykački

rezerwacje w Dotykačka
Rezerwacja. Zapomnij o papierowej książce z rezerwacjami. Możesz połączyć swój system kasowy z systemem rezerwacji.
Metody płatności. Akceptuj wszystkie formy płatności – czeki, kupony, bony, gotówkę lub karty płatnicze za pomocą zewnętrznego terminalu płatniczego.
metody płatności
happy hours
Happy hours. Nagradzaj lojalnych klientów. Możesz wygodnie planować Happy Hours oraz obsługiwać kupony rabatowe lub karty stałego klienta.
Raporty i statystyki. Kontroluj przychody i kondycję firmy. Masz stały dostęp do raportów i statystyk efektywności swojego biznesu.
raporty i statystki
punkty lojalnościowe
Punkty lojalnościowe. Pozyskuj nowych, lojalnych klientów. Możesz dla nich przygotować kupony rabatowe i podarunkowe.
API Dotykačka. Rozwijaj swoją firmę. Poprzez interfejs API możesz połączyć system kasowy z zewnętrznymi systemami rezerwacji, zamówień czy platformami e-commerce.
API Dotykačka
 
 
Dotykačka

Kasa fiskalna nowej generacji. Dotykačka oferuje wiele korzyści dla przedsiębiorców chcących mieć pełną kontrolę nad swoim biznesem oraz stale podnosić efektywność sprzedaży.
Jakie korzyści daje Dotykačka? Dzięki aplikacji do obsługi magazynu wiesz dokładnie co się w nim znajduje. Aplikacja do obsługi sprzedaży umożliwia równoczesną pracę wielu pracowników oraz sprawną obsługę klientów. Dzięki temu oszczędzasz czas i poprawiasz wyniki sprzedaży. Szybko i łatwo. Zdalny dostęp umożliwia pełny dostęp do systemu w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy dowolne urządzenie z systemem Android i masz pełną kontrolę nad swoim biznesem.
Z łatwością możesz kontrolować poziomy uprawnień oraz efektywność pracy wszystkich pracowników. Możesz także śledzić aktywność swoich klientów i przygotowywać dla nich atrakcyjne programy lojalnościowe, dzięki którym pozostaną z Tobą na dłużej!

Dotykačka

Dotykačka ma wiele przydatnych funkcji. Działa zarówno w trybie online, jak i offline oraz współpracuje z wieloma popularnymi modelami drukarek fiskalnych.
Poznaj kilka najciekawszych funkcji kasy fiskalne Dotykačka. Jeśli nie masz połączenia z Internetem, nie musisz się martwić. Dotykačka działa zawsze, nawet wtedy, gdy nie ma połączenia z Internetem. Dzięki systemowi Dotykačka możesz się pożegnać z papierami. Wszystkie dokumenty masz dostępne w formie elektronicznej i możesz je wyeksportować lub przesłać w dowolnym momencie. Oferujemy z integrowany system rezerwacji dla hoteli i innych obiektów noclegowych. Jest łatwy w użyciu i gotowy do pracy praktycznie od pierwszej chwili. Czy chcesz zintegrować oprogramowanie Dotykačka z innymi posiadanymi systemami? Żaden problem! Do dyspozycji masz wszechstronny, łatwy w obsłudze interfejs API. Zastanawiasz się nad zgodnością systemu Dotykačka z drukarkami fiskalnymi? Mamy dobrą wiadomość! Dotykačka jest kompatybilna z wieloma popularnymi modelami drukarek fiskalnych.

Dotykačka

Z wielokrotnie nagradzanego systemu Dotykačka korzysta już ponad 12 000 klientów w Europie.
Dotykačka doskonale sprawdza się w restauracjach i barach, hotelach i hostelach, sklepach i na stoiskach oraz w stacjonarnych i mobilnych punktach usługowych. Oferujemy stały dostęp do bezpłatnych aktualizacji oprogramowania oraz bezpłatne wsparcie techniczne. Zawsze jesteś na bieżąco.
Mamy ponad 12 000 klientów w Europie. Nasza kasa fiskalna zdobyła wiele nagród, w tym tytuł najlepszego systemu kas fiskalnych w 2017 i 2018 roku. Posiadamy również wiele certyfikatów, potwierdzających jakość i bezpieczeństwo naszych rozwiązań. Od 2017 roku system Dotykačka jest dostępny również na polskim rynku!

Dotykačka

Obsługa systemu Dotykačka jest tak łatwa, że możesz ją uruchomić i skonfigurować w mgnieniu oka
Kasa fiskalna nowej generacji Dotykačka jest naprawdę łatwa w użyciu. Podłączenie i konfiguracja zajmuje tylko 15 minut i już po pierwszym uruchomieniu możesz na niej pracować. Kolejne 30 minut zajmie Ci przeszkolenie pracowników z obsługi systemu – szybko i sprawnie nauczysz ich wszystkiego, co powinni wiedzieć. Brzmi świetnie!

 
 
Oprogramowanie Dotykačka jest dostępne w 3 planach abonamentowych, dopasowanych do potrzeb różnych rodzajów działalności Dotykačka
Abonamenty ŁATWO KOMPLET NIEOGRANICZONA
Opłata miesięczna (bez zobowiązań) 69 zł* 99 zł* 169 zł*
Rejestracja sprzedaży
Zarządzanie bazą produktową
Zdalne zarządzanie (dostęp online)
Wykazy, raporty, statystyki (dostęp online)
Zarządzanie rezerwacjami stolików
Wsparcie techniczne (telefon, email, online)
Zarządzanie magazynem
Obsługa promocji (happy hours)
Aplikacja Mobilny Kelner 1x 10x

szczegółowy opis funkcji na stronie producenta

*ceny netto, bez VAT=23%
Możesz liczyć na rabat do 30% przy wykupieniu planu abonamentowego Dotykačka na trzy lata. Płatność za dwa lata – rabat 20%, płatność za jeden rok – rabat 10% .

Dotykačka MOBILNA

Dotykačka MOBILNA. Obsługa sprzedaży za pomocą tego systemu POS jest łatwa i intuicyjna dzięki wielu przydatnym funkcjom. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz przekąski lub napoje na festiwalach, prowadzisz kiosk lub salon kosmetyczny, doradzasz, naprawiasz, malujesz lub wykonujesz inne usługi w swoim sklepie lub bezpośrednio u klientów, dostajesz wysokiej jakości narzędzie do obsługi sprzedaży i rejestracji klientów, dostawców lub towarów magazynowych gdziekolwiek go potrzebujesz.

Dotykačka UNIWERSALNA

Dotykačka UNIWERSALNA. Odzyskaj kontrolę nad swoją firmą. Ten niezawodny system POS, nie tylko dla placówek gastronomicznych, ale także dla wielu innych typów biznesów zapewnia doskonałe rejestrowanie zamówień w kuchni, barze, sklepie, magazynie oraz drukowanie paragonów dla klientów. Idealnie pasuje również do małych i dużych sklepów oraz obiektów noclegowych. Nową drukarkę do kuchni lub czytnik chipów przyspieszający sprzedaż można dodać w każdej chwili.

Dotykačka KOMPLETNA

Dotykačka KOMPLETNA. Kompletny zestaw do obsługi sprzedaży w każdym typie sklepu: spożywczym, drogerii, odzieżowym, księgarni, winiarni. Doskonale sprawdzi się w każdej placówce handlowej z tysiącami przedmiotów w magazynie. Przydatny również w przypadku obiektów gastronomicznych i hotelowych.
 

Dotykačka

Dotykačka oferuje najlepszy w swojej klasie sprzęt i oprogramowanie na rynku. Dotykačka oferuje niezawodny, wysokiej jakości sprzęt zaprojektowany przez naszych inżynierów. Kasa fiskalna Dotykačka jest kompatybilna z wieloma popularnymi modelami drukarek fiskalnych dostępnych na rynku. Wszystko, co budujemy, jest połączone i zintegrowane, aby zapewnić wygodną i bezawaryjną pracę. Zastanawiasz się, jakiego rodzaju oprogramowanie pracuje na naszym sprzęcie? Kasa fiskalna Dotykačka działa na dobrze znanym systemie operacyjnym Android i stale jest rozwijany przez nasz międzynarodowy zespół programistów. Na całym świecie został już pobrany i przetestowany ponad 65 000 razy. Oprogramowanie Dotykačka obejmuje aplikację kasową, aplikację magazynową, funkcję zdalnego dostępu, system rezerwacji i wiele więcej. W sumie nasze oprogramowanie oferuje ponad 70 funkcji. Przekształciliśmy sposób, w jaki przedsiębiorcy myślą o oprogramowaniu do obsługi systemów kasowych. Możesz wypróbować go przez 30 dni za darmo.