Zmiana serwisu urządzeń fiskalnych

Czasami nie potrafimy się dogadać z naszym dotychczasowym serwisem kasy fiskalnej lub nie odpowiada nam jakość wykonywanych usług. Często dokonany zakup kasy fiskalnej przez internet wiąże się z dużą odległością od serwisu. Może też dotychczasowy serwis zostać zlikwidowany i zakończyć swoją działalność gospodarczą. Co zrobić w takiej sytuacji?

serwis ORFIN.info

Oszczędzisz sobie zbędnych zmartwień, gdy zmienisz serwis fiskalny na lepszy. Nie daj sobie wmówić, że zgodnie z przepisami nie możesz tego zrobić. Możesz zmienić serwis fiskalny - wymaga to tylko dopełnienia pewnych formalności:
Złożyć w serwisie głównym wniosek o zmianę podmiotu prowadzącego serwis kasy
Dokonać opłaty Producentowi kas za wydanie zgody *
po otrzymaniu decyzji zawiadomić Naczelnika Urzędu Skarbowego o zaistniałej zmianie
* - jeżeli dotychczasowy serwis istnieje i posiada odpowiednie uprawnienia - zmiana może wiązać się z opłatą u producenta - lecz w zamian za to my zrekompesujemy to np. pierwszym przeglądem technicznym w atrakcyjnej cenie.

skontaktuj się z nami - prześlemy konkretny wniosek producenta i poinformujemy o ewentualnych kosztach

Jeśli wybierzesz nasz serwis fiskalny ORFIN.info, przestaniesz mieć wątpliwości co do jakości świadczonych usług. Skończą się Twoje problemy z serwisem, do którego nie można się dodzwonić. Nie będziesz już oczekiwał w nieskończoność na interwencję w razie awarii kasy. To jeszcze nie wszystko - gdy wybierzesz nasz serwis, przestaniesz obawiać się kontroli skarbowych, ponieważ Twoja kasa będzie zawsze sprawna i spełniająca wymogi fiskusa. Nie czekaj - zmień serwis fiskalny teraz.