Milionowa fiskalizacja

Milionowa fiskalizacja

W najbliższych tygodniach w Centralnym Repozytorium Kas zostanie zafiskalizowane milionowe urządzenie fiskalne online w Polsce, to historyczna chwila, a Ty dzięki marce NOVITUS możesz przy okazji zdobyć wartościowe nagrody w promocji MILIONOWA FISKALIZACJA. Jeśli planujesz zakup kas lub drukarek fiskalnych online, to idealny moment na taką decyzję.

CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI:

  1. Kup dowolne urządzenie fiskalne online marki NOVITUS u Autoryzowanego Partnera.
  2. Dokonaj fiskalizacji urządzenia w czasie trwania promocji i zachowaj raport fiskalizacji.
  3. Korzystając z formularza na tej stronie, prześlij swoje zgłoszenie i załącz czytelną kopię raportu fiskalizacji twojego urządzenia.
  4. W terminie 14 dni od zarejestrowania w CRK milionowego urządzenia online, ogłosimy zwycięzców na tej stronie internetowej.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI: Uczestnikiem promocji może być każdy przedsiębiorca, który w ramach własnej działalności gospodarczej wykonuje sprzedaż lub świadczy usługi ewidencjonowane przy użyciu kas lub drukarek fiskalnych online marki NOVITUS, a do czasu zakończenia promocji dokona zgłoszenia na odpowiednim formularzu, zgodnie z Regulaminem promocji.

JAK WYŁONIMY ZWYCIĘZCÓW:

  1. Nagrody otrzyma 3 różnych zwycięzców, jeden uczestnik może zdobyć tylko jedną nagrodę.
  2. Pierwsza nagroda, 1.500zł w bonach Sodexo dla firmy, która zgłosiła w formularzu numer milionowej fiskalizacji online lub kolejny numer ewidencyjny fiskalizacji, najbliższy tej liczbie.
  3. Druga nagroda, 1.000zł w bonach Sodexo dla firmy, która zgłosiła w formularzu kolejny najbliższy numer ewidencyjny fiskalizacji, w stosunku do numeru nagrodzonego pierwszą nagrodą.
  4. Trzecia nagroda, 500zł w bonach Sodexo dla firmy, która zgłosiła w formularzu kolejny najbliższy numer ewidencyjny fiskalizacji, w stosunku do numeru nagrodzonego drugą nagrodą.
Pamiętaj, że zwycięskie numery wyłonimy z puli od numeru odpowiadającego milionowej fiskalizacji online do numerów wyższych. Nagrody w promocji (bony Sodexo) stanowią przychód podatnika i powinny zostać odpowiednio uwzględnione przez uczestników promocji w ich rozliczeniach podatkowych. Organizator promocji nie wystawia w związku z przekazaniem nagród żadnych dodatkowych not księgowych ani innych dokumentów.
Zgodnie z Regulaminem Twoja firma może zdobyć tylko jedną nagrodę. Jeśli poprzez formularz zgłosisz kilka urządzeń, przy podziale nagród uwzględnimy tylko to urządzenie, które jako pierwsze spełni kryterium przydziału nagrody. Kolejne nagrody będą przysługiwać innym uczestnikom. Mimo to, im więcej zgłosisz urządzeń, tym większą uzyskujesz szansę na nagrodę. Szczegóły w Regulaminie.

Wg danych Ministerstwa Finansów numer milionowej fiskalizacji online
będzie odpowiadał numerowi ewidencyjnemu w raporcie fiskalnym fiskalizacji:

2023/000075133

 
 
więcej informacji, formularz zgłoszeniowy i regulamin