kasoterminal online iPOS smart +

kasoterminal online iPOS smart +

Urządzenie fiskalne, terminal płatniczy oraz system do zarządzania sprzedażą w jednym. Wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia biznesu. To nie kolejna kasa fiskalna. To przełomowe rozwiązanie, na którym sprzedaż prowadzisz tak łatwo jak na smartfonie.

cena sugerowana netto: 3048 zł, brutto: 3749
nasza cena netto: 3008 zł, brutto: 3699
odliczając ulgę 700 zł, podatek VAT i dochodowy, koszt kasy nawet 1 766,56 
wynegocjuj cenę 
Cena może być niższa! Wynegocjuj najlepszą cenę lub dodatkowe usługi...
Zadzwoń, aby uzyskać informacje na temat aktualnej ceny 501 634 344

Polska Bezgotówkowa Jeśli możesz skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa - urządzenie kupisz taniej o 420 zł i dodatkowo przez rok nie będziesz płacił prowizji od transakcji płatnościami kartami.

cena netto w "Polska Bezgotówkowa": 2588 zł, brutto: 3183
odliczając ulgę 700 zł, podatek VAT i dochodowy, koszt kasy nawet 1 422,16

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online LeaseLink w 10 minut

iPOS smart

Wybierając model iPOS smart+ rejestrujesz sprzedaż na tablecie 10". Płatności kartą przyjmiesz przy pomocy terminala, który znajduje się po stronie klienta.

 • Kafelkowy interfejs aplikacji
 • Automatyczne obcinanie papieru
 • Komunikacja: GSM, wifi, ethernet
 • Papier termiczny 57 mm szerokości
 • Wymiary z tabletem: 268mm x 225 mm x 139 mm

Kasoterminal iPOS to produkt 3 w 1 - nowoczesne urządzenie fiskalne online, terminal płatniczy i system sprzedażowy. Wraz z urządzeniem otrzymujesz także dostęp do systemu iPOS web, dzięki któremu dowiesz się więcej o swoim biznesie. Z iPOS-em wygodnie i szybko przyjmiesz dowolną płatność - kartą, gotówką, telefonem, a nawet zegarkiem.

Wystawiaj paragony z NIP i faktury VAT.
Klient prosi Cię o fakturę, a kolejny czeka już w kolejce? Z iPOS-em szybko wystawisz rachunek, wręczysz gotową fakturę i wrócisz do tego, co kochasz. Wspominaliśmy, że aktualne dane Twojej klientki uzupełnią się automatycznie po wpisaniu numeru NIP?

Przyjmuj płatność kartą, gotówką, telefonem
"Ojej... zapomniałem gotówki, czy mogę kartą?". Ponad połowa transakcji w branży beauty to transakcje bezgotówkowe! Z iPOS-em to nie problem - przyjmiesz dowolny rodzaj płatności, a klienci nie będą przejmować się brakiem gotówki.
P.S. Czy wiesz, że klienci płacący kartą są skłonni wydać więcej lub dokupić dodatkowy produkt lub usługę?

iPOS smart

Zregeneruj budżet, nie dopłacając za łączność.
Ostre cięcie niepotrzebnych kosztów? Jesteśmy na tak! Czy wiesz, że prawo nakłada na przedsiębiorcę obowiązek zapewnienia łączności w kasie online? W kasoterminalu iPOS moduł GSM jes wbudowany, a więc nie płacisz dodatkowo za transfer danych. Kasoterminal możesz podłączyć także do własnej sieci (WiFi lub ethernet).

Sprawdzaj wyniki sprzedaży.
Możesz sprawdzać obroty w swojej firmie i zobaczyć najlepiej sprzedające się produkty / usługi. Skorzystaj z iPOS web - integralnej części każdego kasoterminala - i kontroluj sprzedaż z dowolnego miejsca i urządzenia. Zaloguj się do platformy przez laptop, tablet lub smartfon i sprawdzaj najpopularniejsze naprawy, metody płatności, wyniki pracowników i znacznie więcej - w zależności od wybranej taryfy...

Kontroluj magazyn Zabrakło popularnego towaru? Z iPOS zawsze masz to, czego potrzebują klienci. Jesteś na zakupach? W każdym momencie podejrzysz stany magazynowe i sprawdzisz listę zakupów na telefonie.
Ale to nie wszystko! W Twoim magazynie dodatkowo... wprowadzasz dostawy, przeprowadzasz inwentaryzację, sprawdzasz marżowość i weryfikujesz dokumenty magazynowe
 
Nadaj dostęp księgowemu Zapomnij o formalnościach i przekazywaniu wyników księgowemu. Nadaj mu dostęp w iPOS web i zaoszczędź cenny czas.
Zmieniaj dowolnie ceny. Ustalaj z dowolnego miejsca ceny produktów i zmieniaj rabaty.
Sprawdzaj wyniki danego pracownika. Obserwuj pojedyncze transakcje oraz wyniki każdego pracownika.

Wybierz idealną dla siebie taryfę iPOS.
Dodatkowe usługi mogą wiązać się dodatkową miesięczną opłatą:

 • free: brak płatności kartami, do 1 tys. towarów, dostęp do iPOS web, raporty na kolejny dzień, koszt: 0 zł miesięcznie
 • standard: płatność kartą, do 4 tys. towarów, dostęp do iPOS web, raporty na kolejny dzień, zarządzanie gotówką i zmianami kasjerów, koszt: 29 zł miesięcznie
 • premium: płatność kartą, do 10 tys. towarów, dostęp do iPOS web, parkowanie i dzielenie rachunków, raporty w czasie rzeczywistym, zarządzanie gotówką i zmianami kasjerów, planowanie zakupów, ilościowa gospodarka magazynowa, koszt: 59 zł miesięcznie
 • pro: płatność kartą, do 20 tys. towarów, dostęp do iPOS web, parkowanie i dzielenie rachunków, raporty w czasie rzeczywistym, zarządzanie gotówką i zmianami kasjerów, planowanie zakupów, ilościowo-wartościowa gospodarka magazynowa, koszt: 99 zł miesięcznie
Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić swój wybór i skorzystać z innej taryfy.

iPOS smart Kasoterminal występuje również w innej wersji: sprzedaż rejestruje się na dotykowym ekranie 3,5" i klawiaturze terminala. Płatność kartą jest realizowana podając bezprzewodowy terminal klientowi.

 • Bezprzewodowy terminal
 • Komunikacja: GSM, wifi, ethernet
 • Papier termiczny 57 mm szerokości
 • Wymiary: 103 mm x 225 mm x 139 mm
zobacz inną wersję kasoterminala


 
 

więcej informacji o iPOS smart+ online na stronie producenta