m/platform - platforma usług dla sklepów

m/platform

M/platform to platforma integrująca narzędzia i usługi wspierające pracę lokalnych sklepów tradycyjnych. Umożliwia Ci uzyskanie atrakcyjnych ofert promocyjnych od producentów, ułatwia Ci codzienną komunikację z konsumentami przez nowoczesną aplikację na smartfona i daje dostęp do z wielu atrakcyjnych usług dla Ciebie, dla Twojego sklepu i dla Twoich klientów.

Lista producentów, którzy dołączyli do M/platform: Grupa Żywiec, Maspex, Browar Namysłów, CEDC, Colian, Stock Polska, Lotte Wedel, Żywiec Zdrój, Kompania Piwowarska, Tarczyński, Wawel, Nestle, Jacobs, Wyborowa, Tchibo. Lista ta bardzo szybko rośnie. Ci producenci finansują promocje w Twoim sklepie. Np. PromoSztuki, Happy Hours, Zestawy Promo, Okresowa obniżka, Hit tygodnia, PromoMix. Dzięki temu rozwiązaniu handel detaliczny zyskuje wiele możliwości konkurowania ze sklepami wielkopowierzchniowymi i sieciami franczyzowymi.

kasa za 0 zł

Kasa fiskalna z 0 zł. Przystępując do m/platform dzięki usłudze m/kasa możesz mieć kasę online zupełnie za darmo! Dofinansowanie zakupu kasy w ciągu 21 dni od zakupu urządzenia i wdrożenia M/platform.

Wymogi dofinansowania m/kasa:
minimalny miesięczny obrót w kategorii piwo w wysokości 5 000zł netto lub minimalny miesięczny obrót ogółem (wszystkie kategorie) w wysokości 100 000zł netto,
minimum 60% towarów w obrocie jest sprzedawana na kodach EAN,
minimalna liczba aktywnych promocji: 10 (przy dostępnych < 74)

 • Sprzedawaj więcej – oferuj atrakcyjne promocje prosto od producentów
 • Udostępniaj nowe usługi – zamów i odbierz, zakupy do domu, e-paragon i wiele innych
 • Kieruj sklepem wygodnie – z każdego miejsca w trybie online
 • Co dzień dbaj o klientów – własną e-gazetką, programem lojalnościowym i apką na smartfona
 • Eliminuj ryzyko biznesowe – zamiast decyzji „na wyczucie” używaj szybkiej i prostej analityki
 • Sprawdź opinię innych – ponad 12 000 sklepów tradycyjnych już dołączyło do M/platform
m/platform

Konsumenci wymagają wciąż więcej

 • lubią kupować wygodnie, blisko i po sąsiedzku
 • ale na co dzień widzą mocne oferty w dyskontach i hipermarketach, i w Twoim sklepie też chcą promocji
 • co czwarty klient zmienia sklep z powodu promocji
 • co piąta promocja to tzw. PromoSztuki
 • 6 na 10 klientów korzysta z programów lojalnościowych
 • połowa z nich stosuje tzw. „smartshopping”, sprawdza oferty przez smartfona i podejmuje decyzje co kupić jeszcze zanim przyjdą do sklepu
M/platform pomoże Ci zadbać o to, żeby:
 • oferta Twojego sklepu była atrakcyjna w oczach konsumentów
 • klienci z łatwością znaleźli to czego oczekują właśnie w Twoim sklepie
 • zadowolenie Twoich klientów rosło, a razem z nim Twoje zyski

M/platform to pierwsza w Polsce cyfrowa platforma usług, która wspiera lokalne sklepy tradycyjne takie jak Twój. Korzystaj z nowoczesnych narzędzi i usług, dzięki którym: Twój sklep będzie bardziej konkurencyjny, Twoi klienci będą bardziej zadowoleni, Twoje zyski będą większe

Zwiększenie obrotów. W Twoim sklepie przybędzie klientów, a obecni będą przychodzić częściej. Zwiększy się też średnia wartość koszyka. To wszystko razem przełoży się na Twoje realne zyski.
Atrakcyjne promocje. Dzięki usłudze M/promo+ skorzystasz z najlepszych promocji refundowanych przez producentów. Po prostu zwiększysz sprzedaż nie tracąc przy tym marży!
Wsparcie marketingowe. Twoje promocje będą wspierały: plakaty, naklejki, zawieszki, cenówki, i materiały na facebook’a. Skutecznie przykują one uwagę klientów!
Analityka sprzedaży. Zyskasz dostęp do prostej w obsłudze analityki sprzedaży i czytelnych raportów. Już nie musisz decydować „na wyczucie”. Oprzyj się na faktach
Zamów i odbierz albo zamów do domu. Klienci coraz częściej kupują na w modelu „zamów i odbierz” lub z dostawą do domu. Ty też możesz im to zaoferować dzięki nowoczesnej aplikacji na smartfona hop&shop.
e-Gazetka. Zyskasz własną gazetkę z promocjami i to w nowoczesnej elektronicznej wersji. Dzięki aplikacji na smartfona hop&shop, Twoi klienci na co dzień będą stale poinformowani o najlepszych ofertach w Twoim sklepie.
Program lojalnościowy. Kupując w Twoim sklepie klienci zyskają atrakcyjne nagrody i kupony fundowane przez producentów. Jeśli zechcesz, możesz zaoferować im dodatkowe korzyści. Lojalni klienci będą wracali do Ciebie częściej i kupowali więcej
Historia zakupów. Specustawa wprowadziła możliwość wystawiania paragonów w formie elektronicznej. Dzięki M/platform będziesz wśród tych, którzy jako pierwsi mogą udostępnić swoim klientom historie ich zakupów.
Intuicyjna obsługa. Całym programem zarządzasz poprzez stronę internetową, poprzez komputer albo smartfon – jak wolisz. Obsługa promocji jest łatwa i intuicyjna – nawet dla laika!
Szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników. Na początku przeszkolimy Ciebie i personel Twojego sklepu z obsługi M/platform i M/promo+, a na co dzień zapewniamy wsparcie techniczne za pośrednictwem infolinii.
Stały dostęp online z komputera i smartfonu. W dowolnej chwili i z dowolnego miejsca możesz przystąpić do nowej promocji, sprawdzić swoje wyniki sprzedaży lub zarządzać online dodatkowymi usługami.
Bezpieczeństwo danych. Twoje dane są z nami bezpieczne. Od ponad 25 lat jesteśmy liderem bezpieczeństwa IT dla największych polskich przedsiębiorstw, banków, ministerstw, wojska i policji. Wśród naszych systemów są również takie przeznaczone do ochrony informacji niejawnych NATO i Unii Europejskiej.

Zobacz prezentację systemu m/platform i dodatkowe informacje
 
Więcej na stronie platform.com.pl