Monitoring biura

Dlaczego warto zakupić monitoring firmy i biura?
Złodziej może ujawnić się wszędzie, również w pracy. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która zagwarantuje Ci odpowiedni system monitoringu firmy i biura dla Twojego Biznesu, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

monitoring biura

Korzyści posiadania systemu monitoringu firmy
Monitoring w TWOJEJ FIRMIE nie musi być kosztowny lub trudny w instalacji. W większości przypadków inwestycje w systemy monitoringu firmy i biura zwracają się w przeciągu miesięcy poprzez wykrywanie złodziei, prewencyjne zapobieganie roszczeniom odszkodowawczym czy zwiększanie produktywności pracowników.

Monitoring dla sprzedaży detalicznej
Kradzieże wśród pracowników, klientów, oszustwa w wydaniu towaru to tylko niektóre z przykładów, z jakimi każdy sprzedawca boryka się podczas prowadzenia działalności. Nasze systemy monitoringu firmy oraz biura, a także rozwiązania w zakresie kontroli dostępu pozwalają zabezpieczyć twoje zyski, zwiększając bezpieczeństwo i kontrolę nad sklepem. Ukryte kamery nakierowane na najcenniejsze przedmioty lub miejsca sprzedaży uchronią sprzedawcę przed potencjalnymi przestępcami. Największą zaletą kamer dedykowanych pod monitoring sklepów jest umożliwienie rozpoznawania twarzy oraz numerów rejestracyjny pojazdów.

Monitoring małych i średnich firm
Jeżeli posiadasz mały sklepik z akcesoriami lub niewielką sieć butików, możesz spotkać się z aktami wandalizmu oraz kradzieżami. Nasz zespół techników pomoże Ci dobrać idealny system monitoringu firmy/biura dla twojego przedsiębiorstwa. W ofercie posiadamy liczne kamery analogowe oraz kamery IP z pełną personalizacją i wysoką rozdzielczością – aby chronić wszystkie rodzaje i rozmiary biznesu.

Monitoring dużych firm
Większe przedsiębiorstwo narażone jest na kradzież ze strony pracowników, problemy związane z wydajnością Nasi eksperci doradzą Ci jaki system monitoringu biura dobrać do twoich potrzeb, aby zagwarantować ochronę i bezpieczeństwo firmy.

 
Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby zlecić wycenę monitoringu, korzystając z prostego formularza.
Wycena najczęściej dokonywana jest bez konieczności wizyty naszego pracownika. Przed wysłaniem oferty telefonicznie uzgadniamy szczegóły instalacji monitoringu.
Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.


ORFIN.info