oprogramowanie Storyous

Funkcje systemu Storyous

Co potrafi Storyous? Są rzeczy, których nie potrafi Twoja kasa fiskalna. Nie stanowią one problemu dla Storyous. Zobacz jakie funkcje posiada nasz system i w jaki sposób nasz zespół może Ci pomóc.

Czy wiedziałeś, że około 70% nowych firm nie jest w stanie przetrwać drugiego roku swojego istnienia? Powody są różne – od nieznajomości konkretnych liczb po brak doświadczenia. To dlatego rozwijamy nasz POS we współpracy z właścicielami firm i pomagamy im osiągać sukcesy na rynku, tak żeby mogli zostać z nami jak najdłużej.

Praca z rachunkami

Przenoszenie produktów.
Możesz z łatwością przenieść dowolny produkt do innego zamówienia lub stworzyć nowe zamówienie. Przydaje się gdy ktoś nagle przesiada się w inne miejsce.
Łączenie i nazywanie zamówień
Możesz nazwać każde zamówienie według swojego uznania aby w każdej chwili szybko je odnaleźć. Każde zamówienie może być połączone i przeniesione do innego stolika.
Anulacje
Możesz z łatwością znaleźć wszystkie anulacje w systemie i dowiedzieć się kto je wykonał. Możesz również eksportować wszystkie anulacje w wybranym okresie czasu.

Płatności

Rodzaje płatności
System rozpoznaje różne opcje płatności. Między innymi możesz wybrać płatność kartą, voucherem bądź gotówką. Twoje paragony będą sortowane według form płatności przy raporcie rozliczeniowym.
Zniżki i poziomy cenowe
Jeżeli chcesz nagradzać swoich stałych Klientów i udostępnić im stałą zniżkę musisz wybrać tą opcję podczas płatności. Możesz również wybierać spośród różnych poziomów cenowych, na przykład dla Klientów kupujących na wynos.
Rachunki
Istnieje możliwość wgrania swojego logo do systemu i drukowania ich na rachunkach. Możesz również drukować dodatkowy tekst w dolnej części rachunku. Możesz znaleźć i wydrukować ponownie każdy rachunek.
Dzielenie rachunków
Możesz podzielić rachunek na większą ilość Klientów i każdy Klient może zapłacić za siebie. Wystarczy jedynie zaznaczyć konkretne produkty dla każdego gościa.

Magazyny

Receptury oraz marża
Wszystko, co sprzedajesz, może składać się z nieograniczonej ilości kart magazynowych z różnymi poziomami cenowymi oraz marżą. Jeżeli również produkujesz swoje własne wyroby możesz z łatwością przetworzyć surowce w gotowy produkt.
Karty magazynowe
Możesz z łatwością dopasować karty magazynowe do swoich potrzeb. Kupując produkty system automatycznie będzie sugerował poprzednio utworzone karty magazynowe aby przyspieszyć ten proces.
Wiele magazynów
Możesz mieć specjalny magazyn przydzielony do różnych części lokalu i swobodnie przemieszczać produkty, aby wszystko było zawsze zorganizowane.
Produkcja
Składniki, które zużyłeś do produkcji (na przykład wypiekając chleb), ale jeszcze ich nie sprzedałeś, znikną z Twojego stanu magazynowego.
Poziomy krytyczne
Możesz sprawdzić czy masz jeszcze mleko zanim zaczniesz przygotowywać kolejnego milkshake’a! Nasz system automatycznie to wykryje i pozwoli Ci zareagować z wyprzedzeniem!
Lista zakupów
Kończy Ci się mąka lub awokado? Nie przejmuj się, nasz system pomoże Ci stworzyć zamówienie do swojego ulubionego dostawcy, abyś nie musiał tracić swojego czasu.

Dostęp zdalny

Dane są u nas bezpieczne
Z Twoim komputerem lub kasą mogą zdarzyć się różne rzeczy, w szczególności, gdy w lokalu panuje duży ruch. Pragniemy Cię zapewnić, że Twoje dane są u nas bezpiecznie zapisane na serwerze i nic im nie grozi, a Ty masz do nich na bieżąco dostęp on-line.
Aplikacja My Storyous
Jeżeli nie masz w danym momencie dostęp do komputera, ale chcesz wiedzieć, co się dzieje w lokalu, zainstaluj sobie aplikację My Storyous na Android lub iOS. Wszystko zobaczysz w czasie rzeczywistym: Jakie rachunki są otwarte, jakie jest obłożenie stolików i przychody lokalu.
Raporty i kontrola gotówki
Gdy tylko zmiana zostanie zamknięta w raportach będziesz widzieć swój dzienny obrót i będziesz móc sprawdzić wszystkie finanse. Dzięki kontroli gotówki możesz znaleźć wszystkie operacje gotówkowe: wpłaty, wypłaty oraz sprzedaż na każdej kasie.
Jak działa zdalny dostęp?
Możesz kontrolować swój biznes online i mieć dostęp do wszystkich danych. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się do systemu na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Możesz sprawdzić swoją sprzedaż, wszystkie otwarte rachunki, zniżki i anulacje. Masz również możliwość sprawdzenia swojego stanu magazynowego, przesunięć między magazynami oraz przepływów gotówki. Następnie wszystkie dane mogą zostać wyeksportowane do Excel-a lub PDF.

Podglądy i statystyki

Kontrola anulowań i zniżek
Możesz sprawdzić które anulowania, zniżki, zwroty oraz wykorzystania funkcji wydane-niezapłacone mają miejsce najczęściej. Dane możesz wyeksportować do formatu CSV.
Etykiety
W przypadku wszystkich produktów możesz skonfigurować etykiety, które ułatwiają tworzenie kategorii produktów. Dzięki temu możesz łatwo dowiedzieć się czy więcej pije się wina białego czy czerwonego, ile wypito 40% alkoholu lub ile zarabiają dania wegetariańskie.
Podgląd stolików
Tutaj uzyskasz informację, które stoliki przynoszą największy i najmniejszy zysk. Później możesz przeorganizować wnętrze swojego lokalu aby stało się przytulniejsze, aby wszystkie stoliki osiągały maksymalny zysk.
Podgląd personelu
Tym sposobem będziesz wiedzieć wszystko o swoim personelu i łatwiej Ci będzie ocenić ich skuteczności. Będziesz wiedzieć ilu Klientów obsłużyli podczas swojej zmiany oraz jaka była średnia wartość jednego rachunku.
Sprzedaż i zysk
W podsumowaniu sprzedaży możesz zobaczyć swoją całą sprzedaż, wartość średniego rachunku i ilość obsłużonych gości. Wszystkie dane możesz posortować według form płatności. W raporcie zysku możesz również sprawdzić swój zysk brutto po odjęciu wszystkich kosztów składników.

Zarządzanie wieloma lokalami

Prosty magazyn
W razie potrzeby możesz używać produktów i kart magazynowych we wszystkich swoich lokalach. Wystarczy utworzyć je tylko raz. Dzięki temu zaoszczędzisz bardzo dużo czasu.
Przejrzyste raporty
Raporty ze wszystkich lokali znajdziesz w jednym miejscu. Dzięki temu widzisz, co dzieje się we wszystkich Twoich lokalach. Możesz także zobaczyć statystyki z jednego wybranego miejsca.
Wszystkie lokale od kontrolą
Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden lub kilka lokali gastronomicznych, do wszystkich informacji uzyskasz dostęp z dowolnego komputera bądź smartfona. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na logowanie do poszczególnych profili.