ORFIN.info - strona główna
Wałbrzych
ul. 11 Listopada 31
tel. 74 846 90 80

Kasy fiskalne dla lekarzy

 
nowi podatnicy 2015 Od 1 marca 2015 roku bez względu na osiągane obroty kasę fiskalną posiadać muszą świadczący usługi w zakresie opieki medycznej przez lekarzy i lekarzy dentystów.
Wchodzące w życie 1 stycznia 2015 roku Rozporządzenie Ministerstwa Finansów znosi limit dotąd wynoszący 20 tys. zł, co powoduje iż jakakolwiek usługa medyczna dla osoby fizycznej powoduje powstanie obowiązku posiadania kasy fiskalnej.
 
Od pierwszej kasy przysługuje podatnikowi zwrot z Urzędu Skarbowego 700 zł (nie więcej niż 90% wartości kasy). Dodatkowo możemy odliczyć podatek vat i wliczyć zakup w koszty uzyskania przychodów, co powoduje że rzeczywisty koszt kasy wyniesie zaledwie kilkadziesiąt zł.
 
Podobnie jak dwa lata wcześniej najtańszych kas może zabraknąć! Wcześniejsze zamówienie uchroni od stresujących poszukiwań na ostatnią chwilę. Zachęcamy też do odbioru kasy w trybie szkoleniowym odpowiednio wcześniej, by dokładnie nauczyć się obsługi.
 
gwarancja najniższej ceny Podawane na naszej stronie są ceny sugerowane przez producentów, które podlegają negocjacji. Zadzwoń lub przyjdź do nas i wynegocjuj najlepszą cenę na rynku! Stosujemy GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY. To oznacza, że oferowane urządzenia są najtańsze na rynku. W większości przypadków są również tańsze niż np. na allegro. Więc skoro proponujemy najlepszą cenę po co szukać dalej? ;)
 
Jaka kasa fiskalna dla lekarza?
 
Wybór kasy lub drukarki fiskalnej do gabinetu lekarskiego w 2015 roku jest jednym z najważniejszych kroków w procesie wprowadzania tego urządzenia w działalności. Urządzenie odpowiednio dobrane dzięki swoim funkcjom wesprze pracę lekarza i ułatwi mu wiele czynności. U lekarza znakomicie sprawdzi się niewielka, prosta kasa fiskalna... lecz nie ma sensu wybierać najtańszych rozwiązań, bo kasa będzie nam służyć przez 7-10 lat! Kopia elektroniczna w kasie fiskalnej uwalnia nas z obowiązku przechowywania przez 5 lat kopii rolek termicznych.
 
kasa fiskalna Elzab Mini kasa fiskalna Elzab Mini E kasa fiskalna Elzab k10 kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

 
W swojej ofercie posiadamy oczywiście o wiele więcej rodzajów kas - pełna oferta urządzeń fiskalnych.
Wyżej wymienione urządzenia są po prostu najczęściej wybierane w Państwa branży.