Specjalna oferta dla posiadaczy kas Elzab i Novitus

Klientom posiadającym wybrane kasy fiskalne umożliwiamy podłączenie urządzenia do akceptacji kart (terminal lub PIN Pad programowalny) do kasy fiskalnej.

terminale płatnicze z kasami

Podłączenie urządzenia do akceptacji kart do kasy:

  • likwiduje możliwość pomyłki przy przepisywaniu kwoty z kasy
  • zwiększa szybkość obsługi klienta
  • ułatwia personelowi wykonywanie transakcji (komunikaty na wyświetlaczu kasy i urządzeniu płatniczym)
  • ułatwia raportowanie – transakcje kartami płatniczymi ujęte są w raportach kasowych.

Dla posiadaczy kas fiskalnych oferujemy dwa niezależne rozwiązania:

  • podłączenie terminala stacjonarnego komunikującego się przez Internet lub GPRS
  • podłączenie PIN Pada

Terminale stacjonarne podłączone do kas fiskalnych

Posiadamy szeroki wybór konfiguracji sprzętowej, stacjonarny terminal PayTel, ICT220 może komunikować się bezprzewodowo przez GPRS (posiada kartę SIM jak telefon komórkowy) albo przewodowo przez łącze Ethernet.

terminale płatnicze z kasami

W zależności od Państwa preferencji:

  • odczyt karty zbliżeniowej i ewentualne wprowadzenie PINu odbywa się na klawiaturze terminala i podajemy wtedy cały terminal klientowi,
  • terminal PayTel wyposażony jest w osobny PIN Pad znajdujący się bezpośrednio przy kliencie i wtedy odczyt kart zbliżeniowej odbywa się na PIN Padzie a klient bezpiecznie wprowadzi PIN na klawiaturze PIN Pada.

Komunikacja pomiędzy kasą a terminalem PayTel wygląda następująco. Po naciśnięciu klawisza kasy przydzielonym do karty płatniczej, kasa wysyła do terminala rozkaz realizacji płatności wraz z kwotą, a następnie oczekuje na przeprowadzenie transakcji przez urządzenie. Po dokonaniu transakcji płatniczej i wydrukowaniu potwierdzeń dotyczących transakcji płatniczej na terminalu, kasa zostaje poinformowana o jej wyniku, a ta albo automatycznie kończy realizację transakcji wydrukiem paragonu fiskalnego, albo w przypadku braku akceptacji karty, umożliwia zapłatę w inny sposób.

Terminale stacjonarne ICT220 PayTel można podłączyć do wybranych kas fiskalnych marek:

  • ELZAB: Jota E, Alfa Max E, Delta Max E
  • NOVITUS: Mała Plus E, Nano E, Sento E, Sento LAN E, Soleo LAN E
Terminale z aplikacją płatniczą do kasy fiskalnej łączymy kablem poprzez złącze RS232.

eVoucher

Na terminalach podłączonych do kas fiskalnych może funkcjonować aplikacja sprzedaży elektronicznych doładowań telefonów oraz doładowań służących do płatności w Internecie – PaySafeCard.
Dla bezpiecznej sprzedaży elektronicznych doładowań mamy wprowadzone szereg zabezpieczeń takich jak: karty sprzedawcy, godziny pracy punktu czy tygodniowe limity sprzedaży. Wprowadzone zabezpieczenia praktycznie uniemożliwiają osobom nieuprawnionym dokonanie sprzedaży elektronicznego doładowania.

PIN Pady programowalne podłączone do kas fiskalnych

terminale płatnicze z kasami

Dla posiadaczy kas fiskalnych ELZAB Jota E oraz NOVITUS Sento E proponujemy unikalne rozwiązanie integrujące usługi oferowane przez PayTel na kasach fiskalnych. Po doinstalowaniu do wybranych kas PIN Pada programowalnego z wyposażeniem dodatkowym, kasa zyskuje możliwość przyjmowania płatności bezgotówkowych oraz sprzedaży doładowań telefonicznych.

Do kasy fiskalnej podłączony jest wtedy PIN Pad programowalny IPP320, na którym klient będzie mógł odczytać kartę (zbliżeniowo, poprzez chipa lub pasek magnetyczny) oraz ewentualnie wprowadzić PIN.

terminale płatnicze z kasami

Wydruki potwierdzeń w zakresie akceptacji kart płatniczych odbywają się bezpośrednio na kasie fiskalnej. Zestaw kasy fiskalnej z PIN Padem umożliwia także sprzedaż wybranych elektronicznych doładowań eVoucher bezpośrednio z menu kasy. W tym celu wybieramy odpowiednio zaprogramowany kod towarowy doładowania, podajemy jego wartość i sprzedajemy go na kasie fiskalnej. Po zakończeniu paragonu fiskalnego drukowane jest na kasie potwierdzenie z numerem kodu doładowującego.

koszt programowalnego PIN Pada już od 8,99 zł netto miesięcznie!