kasy fiskalne - Janowice Wielkie

Kasy i drukarki fiskalne - Janowice Wielkie

Jesteśmy wałbrzyską firmą, lecz Janowice Wielkie są również terenem naszej działalności. Niemal codziennie w Janowicach jest któryś z naszych pracowników. Wystarczy więc do nas zadzwonić (tel. 501 634 344), a my przyjedziemy do Państwa zaoferować np. kasy czy drukarki fiskalne.

kasy fiskalne - usługi gratis

Oferując każde urządzenie fiskalne zapewniamy bezpłatne usługi: szkolenie z obsługi urządzenia, wstępne programowanie towarów, fiskalizację oraz przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.
Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, który zawsze mamy na stanie w głównym sklepie oraz gwarantujemy fachowy i profesjonalny serwis.

Gwarancja najniższej ceny!

Nasza firma stosuje GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY, co oznacza że oferowane urządzenia są najtańsze na rynku. Na bieżąco dbamy o to by mieć najtańsze kasy. Jeżeli jednak znajdziesz w konkurencyjnej firmie lepszą cenę - my obniżymy swoją jeszcze bardziej, a TY dostaniesz upominek. Często nasze kasy są również tańsze niż np. na allegro. Więc skoro proponujemy najlepszą cenę - po co szukać dalej? ;)

5 lat gwarancji na kasy

Standardowa gwarancja producenta na urządzenia fiskalne wynosi 12 miesięcy. Nasza firma umożliwia jednak wydłużenie gwarancji do 5 lat od fiskalizacji, czyli do 60 miesięcy! Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych urządzeń fiskalnych i świadczonych własnych usług serwisowych. Gwarantujemy sprawne działanie urządzenia przez kolejny rok od naszego przeglądu technicznego. Więc wykonując przeglądy co 12 miesięcy możesz wydłużyć gwarancję aż do 5 lat! zobacz więcej

 
 
Wybierz interesujący Cię rodzaj kas:

kasy mobilne
kasy małe
kasy średnie
kasy systemowe
drukarki fiskalne

... lub producenta kas fiskalnych:

kasy Incotex
kasy Farex
kasy Elcom


wszystkie kasy w ofercie

kasy online