ORFIN.info - strona główna
Wałbrzych
ul. 11 Listopada 31
tel. 74 846 90 80

Kopia elektroniczna w urządzeniach fiskalnych

 
Kopia elektroniczna to genialnie prosty pomysł: karta pamięci cyfrowej zamiast rolki papierowego paragonu. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez kopia elektronicza równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. Jedna karta SD może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu „clamshell” powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: „wrzuć i pracuj”. Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy przenośnej.
 
Ile zaoszczędzisz, gdyby zamiast obecnych urządzeń fiskalnych pracowały u Ciebie urządzenia z kopią elektroniczną? To proste - podziel dotychczasowe wydatki na rolki papieru przez 2 i dodaj koszty związane z przechowywaniem rolek z kopią. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora, który wyliczy kwotę zaoszczędzoną na zakupie papieru.

Materiały pochodzą ze strony : http://www.novitus.pl/pl/kopia-elektroniczna.html

 
InsERT: programy dla firm
 
kasa fiskalna Elzab k10
 
InsERT: programy dla firm
 
 
nasza oferta
cierpliwości

Nasza nowa strona jest dopiero tworzona. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Aby zapoznać się z całą naszą ofertą, zadzwoń: 74 846 90 80