ORFIN.info - strona główna
Wałbrzych
ul. 11 Listopada 31
tel. 74 846 90 80

Kasy fiskalne dla prawników

 
nowi podatnicy 2015 Od 1 marca 2015 roku bez względu na osiągane obroty kasę fiskalną posiadać muszą prawnicy, czyli Radcy Prawni i Adwokaci.
Wchodzące w życie 1 stycznia 2015 roku Rozporządzenie Ministerstwa Finansów znosi limit dotąd wynoszący 20 tys. zł, co powoduje iż jakakolwiek usługa prawnicza dla osoby fizycznej (bez względu na formę płatności!) powoduje powstanie obowiązku posiadania kasy fiskalnej.
 
Od pierwszej kasy przysługuje podatnikowi zwrot z Urzędu Skarbowego 700 zł (nie więcej niż 90% wartości kasy). Dodatkowo możemy odliczyć podatek vat i wliczyć zakup w koszty uzyskania przychodów, co powoduje że rzeczywisty koszt kasy wyniesie zaledwie kilkadziesiąt zł.
 
Podobnie jak dwa lata wcześniej najtańszych kas może zabraknąć! Wcześniejsze zamówienie uchroni od stresujących poszukiwań na ostatnią chwilę. Zachęcamy też do odbioru kasy w trybie szkoleniowym odpowiednio wcześniej, by dokładnie nauczyć się obsługi.
 
gwarancja najniższej ceny Podawane na naszej stronie są ceny sugerowane przez producentów, które podlegają negocjacji. Zadzwoń lub przyjdź do nas i wynegocjuj najlepszą cenę na rynku! Stosujemy GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY. To oznacza, że oferowane urządzenia są najtańsze na rynku. W większości przypadków są również tańsze niż np. na allegro. Więc skoro proponujemy najlepszą cenę po co szukać dalej? ;)
 
Jaka kasa fiskalna dla prawnika?
 
Dobierając urządzenia zawsze kierujemy się specyfiką działalności w której kasa będzie używana. Z dotychczasowych kontaktów z Klientami z branży prawniczej wiemy, że najodpowiedniejszą kasą fiskalną dla nich są małe i zgrabne urządzenia nie zajmujące wiele miejsca na biurku lub w teczce. Polecamy w szczególności kasy fiskalne z kopią elektroniczną – odciążą one od obowiązku przechowywania papierowych rolek z kopiami paragonów przez okres 5 lat – kopia zapisywana jest na zabezpieczonej karcie pamięci, z której w każdej chwili jest możliwość wydrukowania pożądanych danych. Nowoczesna kasa fiskalna posiada także wydajny akumulator i jest łatwa w obsłudze.
 
kasa fiskalna Elzab Mini E kasa fiskalna Elzab Mini E klawiatura kasa fiskalna Elzab k10 kasa fiskalna Posnet Mobile HS

 
W swojej ofercie posiadamy oczywiście o wiele więcej rodzajów kas - pełna oferta urządzeń fiskalnych.
Wyżej wymienione urządzenia są po prostu najczęściej wybierane w Państwa branży.