ORFIN.info - strona główna
Wałbrzych
ul. 11 Listopada 31
tel. 74 846 90 80

Kasy fiskalne dla fryzjerów

 
nowi podatnicy 2015 Od 1 marca 2015 roku bez względu na osiągane obroty kasę fiskalną posiadać muszą świadczący usługi fryzjerskie.
Wchodzące w życie 1 stycznia 2015 roku Rozporządzenie Ministerstwa Finansów znosi limit dotąd wynoszący 20 tys. zł, co powoduje iż jakakolwiek usługa fryzjerska dla osoby fizycznej powoduje powstanie obowiązku posiadania kasy fiskalnej.
 
Od pierwszej kasy przysługuje podatnikowi zwrot z Urzędu Skarbowego 700 zł (nie więcej niż 90% wartości kasy). Dodatkowo możemy odliczyć podatek vat i wliczyć zakup w koszty uzyskania przychodów, co powoduje że rzeczywisty koszt kasy wyniesie zaledwie kilkadziesiąt zł.
 
Podobnie jak dwa lata wcześniej najtańszych kas może zabraknąć! Wcześniejsze zamówienie uchroni od stresujących poszukiwań na ostatnią chwilę. Zachęcamy też do odbioru kasy w trybie szkoleniowym odpowiednio wcześniej, by dokładnie nauczyć się obsługi.
 
gwarancja najniższej ceny Podawane na naszej stronie są ceny sugerowane przez producentów, które podlegają negocjacji. Zadzwoń lub przyjdź do nas i wynegocjuj najlepszą cenę na rynku! Stosujemy GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY. To oznacza, że oferowane urządzenia są najtańsze na rynku. W większości przypadków są również tańsze niż np. na allegro. Więc skoro proponujemy najlepszą cenę po co szukać dalej? ;)
 
Jaka kasa fiskalna dla fryzjera?
 
W zdecydowanej większości salonów fryzjerskich najlepiej sprawdzi się prosta kasa fiskalna. Fryzjerzy raczej rzadko używają skomplikowanych programów do zarządzania salonem - za to cenią sobie prostotę, niewielkie gabaryty urządzenia fiskalnego oraz jego niską cenę. Warto rozważyć zakup niewiele droższej kasy z kopią elektroniczną. W takich kasach kopie paragonu zapisywane są na karcie pamięci, zwalniając nas z kłopotliwego obowiązku przechowywania kopii rolek termicznych przez 5 lat.
 
kasa fiskalna Aclas Kos kasa fiskalna Elzab Mini kasa fiskalna Elzab Mini E kasa fiskalna Elzab k10
kasa fiskalna Posnet Mobile EU kasa fiskalna Posnet Mobile HS kasa fiskalna Posnet BINGO HS kasa fiskalna Posnet BINGO HS EJ

 
W swojej ofercie posiadamy oczywiście o wiele więcej rodzajów kas - pełna oferta urządzeń fiskalnych.
Wyżej wymienione urządzenia są po prostu najczęściej wybierane w Państwa branży.