ORFIN.info - strona główna
Wałbrzych
ul. 11 Listopada 31
tel. 74 846 90 80

Kasy fiskalne dla nowych podatników w 2015 roku

 
Od 1 marca 2015 roku bez względu na osiągane obroty kasę fiskalną posiadać muszą:
nowi podatnicy 2015 lekarze, dentyści, doradcy podatkowi, prawnicy, fryzjerzy, kosmetyczki, warsztaty samochodowe, wulkanizatorzy, stacje badań technicznych pojazdów, zakłady gastronomiczne (również mobilne i catering) a także firmy oferujące sprzedaż perfum i wód toaletowych oraz zapisanych i czystych nośników danych cyfrowych i analogowych
 
Od pierwszej kasy przysługuje podatnikowi zwrot z Urzędu Skarbowego 700 zł (nie więcej niż 90% wartości kasy). Dodatkowo możemy odliczyć podatek vat i wliczyć zakup w koszty uzyskania przychodów, co powoduje że rzeczywisty koszt kasy wyniesie zaledwie kilkadziesiąt zł.
 
Podobnie jak dwa lata wcześniej najtańszych kas może zabraknąć! Wcześniejsze zamówienie uchroni od stresujących poszukiwań na ostatnią chwilę. Zachęcamy też do odbioru kasy w trybie szkoleniowym przynajmniej kilka dni wcześniej, by potestować obsługę i dokładnie się tego nauczyć. Od momentu fiskalizacji nie mamy już możliwości dokonywania próbnych sprzedaży.
 
gwarancja najniższej ceny Podawane na naszej stronie są ceny sugerowane przez producentów, które podlegają negocjacji. Zadzwoń lub przyjdź do nas i wynegocjuj najlepszą cenę na rynku! Stosujemy GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY. To oznacza, że oferowane urządzenia są najtańsze na rynku. W większości przypadków są również tańsze niż np. na allegro. Więc skoro proponujemy najlepszą cenę po co szukać dalej? ;)
 
Zobacz jaką ofertę przygotowaliśmy dla poszczególnych grup zawodowych:
 
dla prawników
kasy fiskalne dla prawników
dla lekarzy
kasy fiskalne dla lekarzy
dla fryzjerów
kasy fiskalne dla fryzjerów
dla kosmetyczek
kasy fiskalne dla kosmetyczek
dla doradców podatk.
kasy fiskalne dla dla doradców podatkowych i biur rachunkowych
dla mechaników
kasy fiskalne dla mechaników samochodowych i wulkanizatorów
dla gastronomii
kasy fiskalne dla gastronomii
dla sprzedawców
kasy fiskalne dla sprzedawców perfum i nośników danych
 
InsERT: programy dla firm
 
kasa fiskalna Elzab k10
 
InsERT: programy dla firm
 
 
nasza oferta
cierpliwości

Nasza nowa strona jest dopiero tworzona. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Aby zapoznać się z całą naszą ofertą, zadzwoń: 74 846 90 80