kasa fiskalna Novitus ONE online

kasa fiskalna Novitus ONE online

Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu oraz niewielkiej wagi i niezwykle małych wymiarów. Zmieści się na najmniejszym stanowisku sprzedaży, oferując jednocześnie niezwykłą elastyczność pracy oraz programowalny ekran sprzedaży. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud. Dostępna w 5 wersjach kolorystycznych!

cena sugerowana netto: 1790 zł, brutto: 2201
nasza cena netto: 1611 zł, brutto: 1981
rabat 10%, taniej o 220 zł
odliczając ulgę 700 zł, podatek VAT i dochodowy, koszt kasy nawet 621,02 
wynegocjuj cenę 
Cena może być niższa! Wynegocjuj najlepszą cenę lub dodatkowe usługi...
Zadzwoń, aby uzyskać informacje na temat aktualnej ceny 501 634 344

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online LeaseLink w 10 minut

kasa fiskalna Novitus ONE online

NOWOCZESNOŚĆ POŁĄCZENIA ONLINE. Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony, raporty i pozostałe dane są systematycznie wysyłane do CRK. Kopia wydruków zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty – użytkownik może wydrukować te dane lub odebrać do programu komputerowego.

PEŁNA DOWOLNOŚĆ KONFIGURACJI DLA SWOICH POTRZEB. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy ONE daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy ONE, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

kasa fiskalna Novitus ONE online

NOWA TECHNOLOGIA TO WIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ. Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy ONE, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością.

ZARZĄDZAJ SWOIM BIZNESEM POPRZEZ KASĘ FISKALNĄ. Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus ONE bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie. O raportach pomocnych w biznesie Novitus ONE wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

kasa fiskalna Novitus One online

WSZECHSTRONNA KOMUNIKACJA. Kasa ONE posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych opcjonalnie do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

INTERNET, MAIL I INNE APLIKACJE - UŻYWA SIĘ ŁATWO JAK SMARTFONA. To niesamowite jak przyjemnie pracuje się na Novitus One. Intuicyjne i bogate w funkcje oprogramowanie sprzedażowe, a do tego szereg użytecznych w biznesie aplikacji, bo Novitus One jest jak smartfon z systemem Android.

kasa fiskalna Novitus One online

SZEŚĆ PANELI ROBI RÓŻNICĘ - SKONFIGURUJ DOWOLNIE WIELE EKRANÓW SPRZEDAŻY. Teraz masz nawet 6 paneli przycisków, pod którymi zaprogramujesz dowolny towar lub funkcję.Wielkość przycisków i ich liczba również można zmieniać od 4 aż do 30 na każdym panelu. Konfigurowalne ekrany znane dotąd tylko z drogich systemów sprzedażowych, są też w One.

ESENCJA FUNKCJONALNOŚCI - FUNKCJE, KTÓRYCH NIE MA W INNYCH KASACH. Wystawianie faktur i korekt, dokumenty zwrotu, dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunkii kilkadziesiąt innych łatwo dostępnych funkcji, które są potrzebne w każdym biznesie. Masz je w kasie One, podczas gdy w innych kasach ich nie znajdziesz.

RÓŻNE POTRZEBY, JEDEN NOVITUS ONE - CZEGO OCZEKUJESZ OD KASY FISKALNEJ? ONE JEST DLA CIEBIE. Czy jesteś prawnikiem czy mechanikiem, lekarzem czy sprzedawczynią w sklepie, a może parkingowym, fryzjerką, kierowcą lub gastronomem, nie miej wątpliwości, że One jest dla Ciebie. Nie szukaj już kasy fiskalnej, masz już ONE.

Dane techniczne:

 • Liczba towarów: bez ograniczeń
 • Liczba stawek PTU: 7
 • Liczba grup towarowych: bez ograniczeń
 • Liczba kasjerów: bez ograniczeń
 • Rabaty/narzuty: tak
 • Pojemność bufora ON-LINE: bez ograniczeń
 • Nazwa towaru: 40 znaków
 • MECHANIZM DRUKUJĄCY: termiczny, typu clamshell
 • Szerokość papieru: 57 mm
 • Wyświetlacz klienta: graficzny LCD, podświetlany, 192x48 piksele, czarno-biały
 • Wyświetlacz kasjera: Ekran IPS TFT kolorowy 5 cali, 1280x720 piksele z panelem dotykowym
 • Złącza komunikacyjne: 2 x RS232,USB Host (A), 2 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)
 • Współpraca z urządzeniami: komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
 • Zasilanie. Z sieci: 230V / 12V / 3A, Awaryjne: 7,4V, 2,4Ah
 • WYMIARY Szerokość/wysokość/głębokość: 92 x 51 x 207 mm
 • Waga: 0,67 kg

więcej informacji o kasie fiskalnej Novitus One online na stronie producenta