kasa fiskalna Novitus Next online

kasa fiskalna Novitus Next online

Kasa fiskalna NEXT Online to urządzenie najnowszej generacji. Dzięki zastosowaniu w niej dotykowego tabletu praca na kasie stała się jeszcze bardziej intuicyjna i prostsza dla jej użytkownika, co przełoży się na brak problemów w jej obsłudze przez personel i zapewni szybkie wdrożenie. Kasa posiada także klawiaturę fizyczną tak, aby użytkownik miał pełną dowolność obsługi.

cena sugerowana netto: 2390 zł, brutto: 2939
nasza cena netto: 2151 zł, brutto: 2645
rabat 10%, taniej o 294 zł
odliczając ulgę 700 zł, podatek VAT i dochodowy, koszt kasy nawet 1 063,82 
wynegocjuj cenę 
Cena może być niższa! Wynegocjuj najlepszą cenę lub dodatkowe usługi...
Zadzwoń, aby uzyskać informacje na temat aktualnej ceny 501 634 344

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online LeaseLink w 10 minut

W NEXT Online zastosowano podzespoły najwyższej jakości m.in. szybki mechanizm drukujący, oprogramowanie Android czy wodoodporną klawiaturę, tak aby kasa spełniała wymagania każdego, kto zdecyduje się na jej zakup. Kasa posiada nieograniczoną limitami bazę towarową, dzięki czemu użytkownik nie musi obawiać się o jej zapełnienie w przyszłości. Działalność NEXT Online nie ogranicza się tylko do prowadzenia sprzedaży. Dzięki zastosowanemu oprogramowaniu Android została doposażona w funkcjonalne aplikacje takie jak przeglądarka internetowa, skrzynka e-mail, co umożliwi szybką komunikację wewnętrzną oraz z klientami którym można przesyłać paragony i faktury. Usługa NoviCloud pozwoli na monitoring sprzedaży i kontrolę biznesu bez ponoszenia inwestycji przez internet. Kasa NEXT Online, dzięki opcji pełnej dowolności konfiguracji okna sprzedaży znajdzie zastosowanie w każdej dziedzinie biznesu. To urządzenie dla nowoczesnego przedsiębiorcy, który idzie z duchem czasu.

kasa fiskalna Novitus Next online

Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

NEXT online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

PROSTOTA OBSŁUGI. Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

kasa fiskalna Novitus Next online

STANDARD ONLINE. Kasa NEXT Online posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.

NOVICLOUD. NEXT Online została wyposażona w aplikacje NoviCloud. To innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy NEXT Online i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

kasa fiskalna Novitus Next online

Cechy wyróżniające kasę NEXT Online:

 1. Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet oraz WLAN (opcja), GSM_3G lub GSM_LTE (opcja)
 2. Brak ograniczeń ilości towarów w bazie
 3. 7 stawek VAT do oprogramowania
 4. 40 znaków na precyzyjna nazwę towaru lub usługi
 5. Dowolna ilość kasjerów
 6. Procesor 2x 1000 MHz + 524 MHz
 7. 1024 MB + 256 MB pamięci RAM
 8. 4.096 MB + 4.096 MB pamięci flash
 9. Akumulator 7,4V, 2Ah
 10. System operacyjny LINUX + Android
 11. 2 wyświetlacze LCD – 7 calowy 480x800 pikseli z panelem dotykowym dla operatora oraz 132x32 pikseli dla klienta
 12. Graficzny nagłówek wydruku
 13. 256 grafik dla wydruków niefiskalnych
 14. Łączność 3x RS232, 1x Ethernet, 1x USB host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi (opcja), moduł GSM (opcja)
 15. Możliwość exportu/importu danych (baza, konfiguracja) za pomocą pendrive’a
 16. Synchronizacja z aplikacją NoviCloud
 17. Aplikacje przeglądarki internetowej, poczty e-mail, firm trzecich dla biznesu
 18. Wysyłanie danych o sprzedaży poprzez e-mail
 19. Wydruki niefiskalne

 

więcej informacji o kasie fiskalnej Novitus Next online na stronie producenta