Kasa fiskalna FAREX Perła

kasa fiskalna Farex Perła

Perła to idealna kasa do zastosowań mobilnych. Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. Bez ładowania pozwala na wystawienie 900 paragonów. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej lub białej

cena sugerowana netto: 949 zł, brutto: 1167 zł
nasza cena netto:   731 zł, brutto: 899 zł
odliczając ulgę 700 zł, podatek VAT i dochodowy, koszt kasy: -65,79 zł

gwarancja najniższej ceny

Dajemy GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY*. Jeśli ktoś zaoferuje Ci lepszą cenę, my obniżymy swoją jeszcze bardziej!
*dotyczy powiatów: wałbrzyski, świdnicki, dzierżoniowski, kamiennogórski

kasa fiskalna Farex Perła

Zalety i funkcje:

  • Mała i lekka - zapewnia wygodę użytkowania w terenie i mieści się w schowku auta.
  • Klawiatura - hermetyczna, dotykowa, nie obawia się mokrych i zakurzonych palców.
  • Gotowa na EURO - przeliczanie waluty, czyli bezpieczna inwestycja na lata.
  • NIP nabywcy – na paragonach sprzedaży zgodnie z najnowszymi przepisami.
  • Długość nazwy towaru: 24 znaki, pojemność bazy towarowej 3000 PLU
  • Akumulator Li-Ion 1050 mAh - wydruk min. 900 paragonów
Perła to idealna kasa do zastosowań mobilnych. Jest mała i lekka. Można dokupić specjalny pokrowiec, który ochroni kasę termicznie i przed mechanicznym uszkodzeniem. Mechanizm drukujący WinsPu ma olbrzymią trwałość pozwalającą na 50 km wydruków – około 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Perła może pracować w trudnych warunkach (także mokrych i brudnych), dzięki hermetycznej, dotykowej klawiaturze. A jednoliniowy wyświetlacz zapewnia duże i czytelne literki, nawet przy niekorzystnym oświetleniu – a to oznacza mniej pomyłek. Perła może być trzymana w dłoniach podczas sprzedaży, pozwalając szybko, w dwóch ruchach, wystawić paragon jedną ręką. Dostępne są 4 przyciski „szybkiej sprzedaży”, którym można przyporządkować 8 dowolnych, z aż 3000 nazw, mieszczących się w pamięci kasy.

kasa fiskalna Farex Perła

Nowoczesność Perły zapewniają zmiany zgodne z potrzebami użytkowników. Kasa Perła pozwala na wydruk numeru NIP klienta (Homologacja 2014). Rozszerzono długość nazw towarów z 18 do 24 znaków oraz dodano litery na klawiaturze numerycznej. Nowa Perła posiada także nową wydajną baterię Li-Ion oraz szybki 32-bitowy procesor znacznie poprawiający szybkość wydruków. Kasa fiskalna Perła znajduje szerokie zastosowanie na bazarach, handlu obwoźnym, usługach transportowych i różnych punktach usługowych.

 

więcej informacji o kasie fiskalnej Farex Perła na stronie producenta